509 110 317 , 502 293 551
Radom, ul. Wrocławska 4
Grójec, Słomczyn 81
Napisz do nas
Home O nas Oferta Dokumenty Linki Kontakt

O nas

Agencja celna Meritum AE jest doświadczonym przedsiębiorcą wykonującym usługi na rzecz osób fizycznych oraz osób prowadzących działalność  gospodarczą w przedmiocie obrotu towarami z krajami trzecimi oraz obrotu wewnątrzwspólnotowego.

W branży celnej działamy od ponad 25 lat, a pod nazwą MERITUM AE od roku 2004. Przez ten okres nasza agencja celna została sprawdzona przez wielu Klientów, którzy obdarzyli naszą firmę zaufaniem. Z większością z nich współpracujemy do dnia dzisiejszego.

Poza siedzibą spółki w Radomiu posiadamy oddział w Grójcu- Słomczynie oferujący pełny zakres usług.  W trakcie naszej działalności uzyskałyśmy od pozwolenia na stosowanie procedury uproszczonej w odprawach celnych w eksporcie, imporcie oraz w tranzycie przy obejmowaniu towarów procedurą TIR co oznacza, że w tych procedurach  możemy dokonywać samodzielnie odpraw celnych  bez udziału oddziału celnego. Wszelkie uproszczenia, o które się ubiegałyśmy wynikają z potrzeb naszych klientów w celu ułatwienia obsługi celnej. Z drugiej strony uświadamiają naszym kontrahentom o profesjonalnym podejściu do ich spraw oraz rzetelności naszej agencji w prowadzeniu tego rodzaju działalności gospodarczej.

Potwierdzeniem naszej fachowości i zarazem wiarygodności jest certyfikat upoważnionego przedsiębiorcy AEO, który uzyskałyśmy w 2010 roku.

Gwarantujemy bezpieczeństwo na stronie i poufność powierzonych nam informacji.
 
Agencja Celna MERITUM AE  oferuje profesjonalną i kompleksową obsługę celną przesyłek importowych i eksportowych,w tym:
 

  • doradztwo w sprawach celnych
  • przygotowanie zgłoszeń celnych i innych dokumentów
  • wypełnianie karnetów TIR
  • zabezpieczanie należności celno-podatkowych w procedurze dopuszczenia do obrotu,w procedurze standardowej jak i uproszczonej
  • obsługa zgłoszeń celnych w procedurze uproszczonej i z zastowaniem art.33a 
  • wystawianie świadectw pochodzenia,EUR1,EUR-MED,ATR
  • sporządzanie deklaracji INTRASTAT
  • przygotowywanie odwołań i innych wniosków podlegających rozpatrzeniu przez właściwe organy


Zapraszamy do współpracy.

Skontaktuj się
z nami
Radom, ul. Wrocławska 4
Grójec, Słomczyn 81
tel. / fax: 48 664 58 58
kom: 506 500 031
kom: 502 467 535
Home O nas Oferta Dokumenty Linki Kontakt
Wykonanie strony WWW: Devilart